| # | код | цена | кол-во в узле |
|---|---|---|---|
| NI | 0SR50-K33-100A SEAT, NARROW (LOW) |
25'681.82р под заказ |
|
| NI | 08F70-K33-A00 CASE, DRIVE CHAIN (CARBON STYLE) |
10'038.49р под заказ |
|
| NI | 08F71-K33-A00 HANDLEBAR ENDS, CHROME |
2'862.65р под заказ |
|
| NI | 08F71-K33-D00ZC SEAT COWL *NH1L* (BLACK) |
21'519.83р под заказ |
|
| NI | 08F72-K33-A01ZA FENDER, FR. (CARBON STYLE) |
8'603.32р под заказ |
|
| NI | 08F72-K33-700 COVER, HEADLIGHT (CARBON STYLE) |
3'149.68р под заказ |
|
| NI | 08F73-K33-700 SHROUD, TANK (CARBON STYLE) |
17'214.33р под заказ |
|
| NI | 08F74-K33-700 COWL, UNDER (CARBON STYLE) |
8'603.32р под заказ |
|
| NI | 08L56-MGM-800A SEAT BAG |
10'469.04р под заказ |
|
| NI | 08L70-K33-J00 STRAP, SEAT BAG |
5'302.43р под заказ |
|
| NI | 08P61-KYJ-200A PAD, TANK (3 PIECE) (CARBON FIBER) |
5'015.40р под заказ |
|
| NI | 08P61-KYJ-200B COVER, FUEL LID (CARBON FIBER) |
5'732.98р под заказ |
|
| NI | 08F71-K33-D00ZE SEAT COWL *Y196* (LEMON ICE YELLOW) |
21'519.83р под заказ |
|
| NI | 08F71-K33-D00ZF SEAT COWL (ORANGE) |
21'519.83р под заказ |